Kariera

Dołącz do zespołu ekspertów. Rozwijaj swoją karierę w IT.

{PHP Developer (Laravel / Full Stack)}

Poszukujemy doświadczonych programistów PHP (Mid/Senior) ze znajomością frameworka Laravel oraz technologii front-endowych.

Do Twoich obowiązków będzie należało rozwijanie aplikacji i serwisów webowych z zachowaniem najwyższej jakości kodu zarówno dla części frontendowej jak i backendowej.

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

    *Pola obowiązkowe

    Koniecznie umieść w CV / Liście motywacyjnym poniższą zgodę:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    {Co czeka na Ciebie w EvoLabs}

    Dofinansowanie szkoleń i kursów

    Nowoczesne
    technologie

    Możliwość
    pracy zdalnej

    Elastyczny
    czas pracy

    Spotkania
    integracyjne

    Brak
    dress code’u

    Kawa /
    herbata

    Ciekawe
    projekty